| Černík s.r.o. - garážová a průmyslová vrata,Uherský Brod,Uherské Hradiště,Zlín

Mobil: 608 831 665 E-mail: info@m-cernik.cz

Garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány, rolety, žaluzie, stínící technika, hliníkové brány, ploty, nerezová zábradlí, servis vrat.

Vchodové hliníkové dveře

Nabízíme Vám hliníkové vchodové dveře s exteriérovými HPL a hliníkovými výplněmi. Tyto vchodové dveře vynikají skvělými vlastnostmi, mezi které se řadí odolnost vůči horku i mrazu a nepotřebují díky své pevnosti výztuhu jádra. V našem sortimentu naleznete vchodové dveře řady NEREZ design, GLASS design a řady Hladké a Klasik.

Námi nabízené vchodové dveře vynikají vysokou kvalitou a originalitou zpracování, a to díky použitým kvalitním komponentům a zkušenostem firmy Kružík, s.r.o., která patří ke špičce ve svém oboru. Vyžadujte tu nejlepší kvalitu a kontaktujte nás ohledně vchodových dveří, rádi Vám pomůžeme s výběrem a zpracujeme nezávaznou nabídku.

Dveře řady NEREZ design

Vchodové dveře s exteriérovými hliníkovými a HPL výplněmi modelové řady NEREZ design jsou vybaveny nerezovými rámečky tloušťky 1,2 - 1,5 mm, které jsou nalepeny na výplni a současně skle. Dveře dále…

Kompletní popis

Dveře řady GLASS design

Vchodové dveře s exteriérovými hliníkovými a HPL výplněmi modelové řady GLASS design jsou osazeny kaleným sklem tloušťky 5-6 mm nalepeným na výplni.


Kompletní popis

Dveře řady Hladké a Klasik

Vchodové dveře s exteriérovými HPL výplněmi modelové řady Hladké a KLASIK mohou být osazeny okénky a dalšími dekorativními prvky. Mohou být dodávány v barvách vzorníku RAL nebo s fólií imitující…

Kompletní popis