| Černík s.r.o. - garážová a průmyslová vrata,Uherský Brod,Uherské Hradiště,Zlín

Mobil: 608 831 665 E-mail: info@m-cernik.cz

Garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány, rolety, žaluzie, stínící technika, hliníkové brány, ploty, nerezová zábradlí, servis vrat.

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata jsou ideálním řešením pro jakýkoliv vjezdový prostor. Díky manuálnímu otvírání jsou levnější a nezávislé na elektrickém proudu, není ovšem problém je doplnit o motorový pohon.

Výklopná garážová vrata dodáváme a montujeme od výrobce Kružík, s.r.o. Vyspělá technologie, postavená na více než 40 lety know-how garantuje spolehlivost a dlouhou životnost. Vrata mají jednoduché intuitivní ovládání, skvělé izolační vlastnosti a moderní design.

Dostupné jsou systémy:

  • vrata BERRY N80 - pro samostatné garáže rodinných domů, 
  • vrata BERRY DF98 - samostatně stojící speciálně vyvinuté pro dvougaráže.

Můžete si vybrat z 20 originálních motivů ocele a dřeva, které lze doplnit o prosklené prvky, a poskytují ochranu proti korozi. Dle EN 13241-1 poskytují mnohá zabezpečení, například kvůli vloupání.

Dostupné motivy vrat (kazetové profily)

Všechny vyobrazené motivy jsou k dostání v povrchách Decograin® „Tmavý dub“ a „Rosewood (Palisandr)“. Tento nový umělohmotný foliový nátěr na venkovní straně křídla poskytuje vratům detailně upřímný charakter dřeva. Díky vynikající ochraně povrchu zůstávají vrata dlouho krásná.

Dostupné barevné vzory a imitace kovu