Černík s.r.o. - garážová a průmyslová vrata,Uherský Brod,Uherské Hradiště,Zlín

Mobil: 608 831 665 E-mail: info@m-cernik.cz

Garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány, rolety, žaluzie, stínící technika, hliníkové brány, ploty, nerezová zábradlí, servis vrat.

Služby

Garážová vrata

Garážová vrata

Nabízíme široký sortiment garážových vrat, mezi které řadíme sekční garážová vrata, výklopná garážová vrata, rolovací garážová vrata, křídlová garážová vrata a další.

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata jsou určena pro velké výrobní haly, autoservisy a mnohé další provozy, které potřebují, aby jejich vrata zvládla každodenní náročný provoz.

Stínicí technika

Stínicí technika

Nabízíme Vám kvalitní stínicí techniku, která usměrňuje přirozené osvětlení v místnosti, zachytí přímé sluneční paprsky, čímž reguluje teplo v domě nebo ztlumí hluk z rušné ulice.

Vjezdové brány

Vjezdové brány

Montujeme vjezdové brány ve dvojím provedení. Jsou to vjezdové brány křídlové a posuvné. Obě tyto vyrianty jsou kvalitně zpracovány a splňují Vaše požadavky.

Servis vrat

Servis vrat

Firma Černík nabízí na všechny montovaná vrata kvalitní servis. Kontaktujte nás pro servis vrat. Rádi Vám poradíme, případně zpracujeme nezávaznou kalkulaci.

Hliníkové brány

Hliníkové brány

Moderním trendem posledních let se stávají bezúdržbové hliníkové brány. Brány jsou sestaveny pouze z hliníkových proflů což v praxi znamená, že nerezaví.

Ploty

Ploty

Zajišťujeme komplexní realizaci všech druhů oplocení. Na základě našich zkušeností garantujeme 100% spokojenost s realizací našich dřevěných, či hliníkových plotů.

Vchodové hliníkové dveře

Vchodové hliníkové dveře

Nabízíme Vám hliníkové vchodové dveře s exteriérovými HPL a hliníkovými výplněmi. Tyto vchodové dveře vynikají skvělými vlastnostmi, mezi které se řadí odolnost vůči horku i mrazu a nepotřebují díky…

Automatizace domácnosti

Automatizace domácnosti

Seznamte se s automatizací domácnosti od našeho partnera, společnosti Somfy. Zajišťujeme instalaci i servis výrobků Somfy od stínící techniky, až po garážová vrata a vjezdové brány.

Reference

Garážová vrata

Garážová vrata

Ukázka realizací garážových vrat od firmy Černík s.r.o. Dodáváme kvalitní garážová vrata od společnosti Kružík, s.r.o., která patří mezi nejlepší výrobce v České republice.

Více referencí

Novinky

Automatizace domácnosti od Somfy

23.01.2019

Seznamte se s automatizací domácnosti od našeho partnera, společnosti Somfy. Zajišťujeme instalaci i servis výrobků Somfy od stínící techniky, až po garážová vrata a vjezdové…

Garážová vrata a hliníkové dveře na míru za bombastické ceny!

28.05.2015

Kvalitní sekční garážová vrata a hliníkové vchodové dveře na míru za neuvěritelnou cenu!

Více novinek

O nás

Nabízíme komplexní řešení v oblasti garážových a průmyslových vrat, okeních rolet, stínicí techniky a vjezdových bran.

Výrobky, které nabízíme, najdou uplatnění v moderních i historických budovách, přičemž nenaruší vzhled, charakter, ani architektonický styl.

Po přednesení Vašich představ navrhneme řešení a zajistíme realizaci. Můžete si vybrat z kvalitních systémů renomovaných světových výrobců s dlouholetou tradicí a zkušeností.

Na všechny produkty poskytujeme služby záručního i pozáručního servisu i další údržbu jednotlivých výrobků.